אחריות

THINOPTICS – אחריות לכל החיים

החלפת משקפיים

THINOPTICS – משקפי הקריאה המתקפלים ובלי המוטות של THINOPTICS הם משקפי הקריאה היחידים שמעזים להציע אחריות לכל החיים לכל פגם במשקפיי הקריאה המתקפלים ובלי המוטות , החל מ 1.8.20 האחריות על משקפיי הקריאה המתקפלים תינתן אך ורק על משקפיים שניקנו עם נרתיק. תינתן החלפה אחת לקניה וזאת בשימוש רגיל במשקפיים. למען הסר ספק – במידה שרכשתם משקפי קריאה מתקפלים בודדים -1 זוג או 2 זוגות ללא נרתיק , לא תינתן להם אחריות/זכות החלפה. מוצרים אלה ניתנים ללקוחותינו כשירות ולכן אינם נכללים במסגרת האחריות.

THINOPTICS מעניקים אושר ושביעות רצון לעשרות אלפי משתמשים מרוצים.

איך נרשמים לאחריות לכל חיים?

אם רכשת כל סוג של נרתיק עם משקפי הקריאה המתקפלים ובלי המוטות של Thinoptics דרך אחד האתרים של החברה Thinoptics.co.il או Tika-intl.com אז למעשה אין לך מה לעשות עוד.
האחריות לכל החיים קיבלה תוקף עם ביצוע הרכישה באתר.
אם רכשת כל סוג של נרתיק עם משקפי הקריאה המתקפלים ובלי המוטות של Thinoptics באחת החנויות בישראל ולא באתרים שלנו, שלח לנו הודעה עם צילום הוכחת קניה-חשבונית / קבלה , באמצעות הטופס מטה והאחריות תקבל תוקף מיידי. במידה שלא תהיה לכם הוכחת קניה,לא תוכלו לממש את האחריות.

 

MOBIO – אחריות לכל החיים

אנו גאים באיכות המוצרים שלנו. מהעיצוב, דרך הייצור ועד המשלוח האיכות עומדת בראש סולם העדיפויות שלנו.
מוצרי Mobio מגיעים עם אחריות לכל החיים.
אנו נחליף כל מוצר של Mobio שרשום אצלנו באותו מוצר עם הצגת חשבונית/קבלה.

איך נרשמים לאחריות לכל חיים?

אם רכשת מוצר של Mobio דרך אתר החברה Tika-intl.com אין לך מה לעשות עוד.
האחריות לכל החיים קיבלה תוקף עם ביצוע הרכישה באתר.
אם  לא רכשת את המוצר של Mobio באתר שלנו, שלח לנו הודעה עם צילום החשבונית / קבלה באמצעות הטופס מטה והאחריות תקבל תוקף מיידי.

 

WRAPS – אחריות

אנו מעניקים אחריות של שנה על כל פגם טכני באזניות.

איך נרשמים לאחריות לכל חיים?

אם רכשת Wraps דרך אתר החברה Tika-intl.com אין לך מה לעשות עוד, האחריות ל-שנה קיבלה תוקף עם ביצוע הרכישה באתר.
אם רכשת Wraps באחת החנויות בישראל ולא באתר שלנו, שלח לנו הודעה עם צילום החשבונית / קבלה באמצעות הטופס מטה והאחריות תקבל תוקף מיידי.

הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו! אל תפספסו! הצטרפו עוד היום, וקבלו למייל קופון הנחה בגובה 10%! ובנוסף, שליח חינם עד הבית בקניה ב129 ש"ח ומעלה!
דילוג לתוכן